BASKİ PERSONELİ DUYARSIZ KALMADI.

BASKİ PERSONELİ DUYARSIZ KALMADI.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından kan stoklarındaki azalma nedeniyle Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünde 2 gün sürecek kan bağışı kampanyası başlatıldı.

 

Türk Kızılay Balıkesir Temsilciliği ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi BASKİ Genel Müdürlüğü ile ortak başlatılan kan bağışı kampanyası kapsamında BASKİ Ek Hizmet Binası bahçesi, kan bağış merkezine dönüştürüldü.

 

Kan bağış merkezi görevlileri, burada BASKİ Personellerinin yanı sıra kampanya ortağı Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Altıeylül Belediyesi ve Karesi Belediyesi personellerinin bağışlarını almaya başladı.

 

BASKİ Genel Müdürü İzzet GÜNAL, Genel Müdür Yardımcıları ve Daire başkanları ile birlikte kan bağış merkezini ziyaret ederek Türk Kızılay Balıkesir Koordinatöründen çalışmalar hakkında bilgi alarak ilk kan bağışını gerçekleştirdi.

 

Günal, “depremin ilk anından itibaren tüm ülkenin yekvücut olduğunu” söyledi.

 

Tüm BASKİ Personelini kan bağış kampanyasına destek olmaya davet eden Günal, “Kanımızla, canımızla depremden etkilenen afet zedelerimizin yanındayız. Azalan kan stoklarının tamamlanması önemli bir konu, Türk Kızılay tarafından sürdürülen çalışmalara destek olmak amacıyla böyle bir kampanya düzenlediklerini bildirdi.’’

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
reklam