HAVRAN AVRUPA BİRLİĞİ LEADER PROGRAMI SÖZLEŞMESİNE İMZAYI ATTI

HAVRAN AVRUPA BİRLİĞİ LEADER PROGRAMI SÖZLEŞMESİNE İMZAYI ATTI

Avrupa Birliğinin 100.000 € hibe desteği verdiği “Havran Yerel Kalkınma Stratejisi Eylem Planı” bugün sözleşmeye bağlandı. Düzenlenen imza törenine katılarak hibe sözleşmesine imza atan Başkan Ersoy “Havran’ımıza hayırlı olsun. Havran’ın ulusal ve uluslararası alanlarda daha güçlü tanıtımını yapacağız. Yerel Kalkınma Strateji Eylem Planımızda yer alan yöresel ürünlerin tanıtılması ve ticarileştirilmesi ile tarım, turizm ve tanıtım alanlarında çok güzel işler yaptık,yapmaya devam edeceğiz.”
DAHA GÜZEL BİR HAVRAN İÇİN…
“Daha güzel bir Havran için gece gündüz çalışıyoruz. Vatandaşlarımızla, Kamu Kurumlarıyla, Sivil Toplum Kuruluşlarıyla kol kola girmenin ve Havran’a her gün yeni bir değer katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu program; kamu, özel sektör, sivil toplum ve yerel yönetimlerin bir arada işbirliğinin güçlü olduğu yörelere destek veren bir programdır. Aldığımız destek, birlik ve beraberlik içerisinde olmamızın bir sonucudur.”
BU HAVRAN İÇİN BİR GURUR TABLOSUDUR…
“Artık Avrupa Birliği hibe desteklerinden faydalanan bir Havran var. Yöresel ürünleri ile bilinen, Kent Müzesi ve Bilim Merkezi ile tanınan, restore edilmiş Tarihi Konakları ve sokakları ile ünlenen bir Havran. Bu gurur tüm Havranlılarındır. Bunlar daha başlangıç, Havranlı Hemşehrilerimle daha güzellerini hep birlikte yapacağız.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
reklam