ANLAMLI KAHVALTI

ANLAMLI KAHVALTI

Misafir Öğretmenler ve Aileleri Kahvaltıda Buluştu
Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve 11 ilde yıkıma sebebiyet veren deprem bölgesinden Balıkesir’e misafir olarak gelen öğretmenler ve aileleri için kahvaltı düzenlendi.

Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde düzenlenen, afet bölgesinden Ayvalık’a gelen misafir öğretmenler ve ailelerinin bulunduğu kahvaltı etkinliğine Vali Hasan Şıldak’ın eşi Fatma Nur Şıldak, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ve protokol üyeleri katıldı.

Depremin ilk günlerinden itibaren Osmaniye’de çalışmalarını sürdüren Vali Hasan Şıldak ise kahvaltı etkinliğine telefonla bağlanarak dâhil oldu.
Misafir öğretmenlere ve ailelerine geçmiş olsun dileklerini ileten Şıldak, devletin gücü ve milletin birlikteliği ile öğretmenlerin ve ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

Acımız ne kadar büyük olursa olsun bu büyük felaketin yaralarını da birbirimize kenetlenerek dayanışma içinde saracağımızı belirten İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı yaptığı konuşmada, “Ayvalık İlçemize misafir olarak gelen siz değerli öğretmenlerimiz ile tanışmak ve sizin acılarınızı paylaşmak için buradayız. Ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi ilimizde de fedakâr öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, usta öğreticilerimiz, velilerimiz ve tüm çalışma arkadaşlarımız depremin açtığı yaraları biraz da olsa hafifletebilmek için var gücüyle çalışıyor.” diyerek depremden etkilenen ve ilçemize misafir olarak gelen öğretmenlerimiz ve ailelerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
reklam