Ayvalıkgücü Belediye -Edremitspor Bir Maçtan Çok Ötesi

Ayvalıkgücü Belediye -Edremitspor Bir Maçtan Çok Ötesi

Ayvalıkgücü Belediyespor ve Edremitspor depremzedeler için dostluk maçı yaptı
Balıkesir’in 3. Lig ekiplerinden Ayvalıkgücü Belediyespor’la Bölgesel Amatör Lig takımlarından 1966 Edremitspor, Kahramanmaraş merkezli depremlerden olumsuz etkilenenler için dostluk maçı oynadı.

Balıkesir’in 3. Lig ekiplerinden Ayvalıkgücü Belediyespor’la Bölgesel Amatör Lig takımlarından  Edremitspor, Kahramanmaraş merkezli depremlerden olumsuz etkilenenler için dostluk maçı oynadı.

Ayvalıkgücü Belediyespor ile Edremitspor, asrın felaketinde yaraların sarılması için Ayvalık Hüsnü Uğural Stadyumu’nda afetzedeler için mücadele etti.

İki ezeli rakibin taraftarları aynı tribünde maçı izleyerek karşılaşmanın 4. dakikasının 17. saniyesinde “Türkiye tek yürek” diyerek tezahürat yaptı.

Karşılaşmayı, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Ayvalıkgücü Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Babayiğit, Edremitspor Kulüp Başkanı Tümdeniz Çelebi birlikte izledi.

Maç, Ayvalık ekibinin 4-0 üstünlüğü ile sona erdi.

Bazı maçlarda galibiyetten daha değerli anlar vardır…

Yaralarımızı hep birlikte sarmak ve tüm gelirini depremden etkilenen vatandaşlarımıza bağışlamak üzere organize ettiğimiz Ayvalıkgücü Belediyespor ve Edremit Belediyespor dostluk maçında tek yürek olduk. Konu ile ilgili açıklama yapan Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin

“Karşılaşmayı CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin ve Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan ile birlikte tribünden takip ettik. Emeği geçen herkese ve taraftarlarımıza yürekten teşekkürler” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
reklam