Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş, Depremzedeler İçin İftar Yemeği Düzenledi

Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş, Depremzedeler İçin İftar Yemeği Düzenledi

Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş, depremzedeler için düzenlediği iftar yemeğinde, Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ve eşi Nuriye Deveciler ile bir araya geldi. Ramazan ayı vesilesiyle düzenlenen yemekte, depremzedelerle birlikte olmanın önemi vurgulandı.

Birlik ve beraberlik ayı olan Ramazan’da yaraların birlikte sarılacağına dikkat çekilen yemekte, Burhaniye Belediyesi’nin depremzede vatandaşların yanında olmaya devam edeceği belirtildi.

Depremzedelerle bir arada olmanın önemine vurgu yapan Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş, deprem sonrası yaşanan zorluklara rağmen birlik ve beraberlik ruhunun tüm yaraları saracağını söyledi.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ise, depremzede vatandaşların yanında olmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, “Ramazan ayının bereketiyle birlikte, depremzede kardeşlerimizle aynı sofrada buluşmak bizim için bir onurdur. Her zaman yanlarında olacağız.” dedi.

Depremzedelerle birlikte olmanın önemi ve dayanışma ruhunun önemi, Ramazan ayı vesilesiyle bir kez daha vurgulandı. Burhaniye Belediyesi depremzedelerin yanında olmaya devam edeceğini belirterek, herkesi birlikte hareket etmeye davet etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
reklam