DEHŞET ÇİFTLİĞİNDE KAN DONDURUCU İŞKENCELER

DEHŞET ÇİFTLİĞİNDE KAN DONDURUCU İŞKENCELER

Edremit’te esnafları haraca bağlayan, ödemeyenleri kaçırarak işkence yapan bir çete polisin ısrarlı takibi sonucu ele geçirildi. Özellikle çetenin kaçırdığı genç bir kızın ifadeleri kan donduracak nitelikteydi. Kaçırılarak günlerce işkenceye maruz kalan 18 yaşındaki G.A.’nın zincirle dövüldüğü, baltayla parmaklarının kesildiği daha sonra sargılı elle çalışması için örgüte ait gazinoya gönderildiği bilgilerine ulaşıldı.
YOL KONTROLÜNDE PANİK YAPTILAR
Geçtiğimiz Eylül ayında 18 yaşındaki G.A. isimli genç kızın ve örgüt üyelerinin de bulunduğu araç Edremit’te polisin yaptığı yol kontrolleri sırasında durduruldu. Paniğe kapılan örgüt üyeleri araçtan inerek kaçtı. G.A. ise korkudan ifade vermedi ve işlemlerinin tamamlanmasının ardından serbest bırakıldı. İddiaya göre G.A.’nın polise her şeyi anlattığından şüphelenen örgüt üyeleri, geçen ay genç kızı çarşıda araca bindirerek zorla kaçırdı. G.A.’yı polis muhbiri olmakla suçlayan örgüt üyeleri gözlerini bağladıkları genç kızı, çiftlik evine götürüp zincirle dövüp, defalarca tecavüz ettiler.
Elde edilen bilgiler doğrultusunda önceki gün örgütün kullandığı Çıkrıkçı Köyü’ndeki çiftlik evine baskın düzenlendi. Baskında zorla çiftlikte alıkonulan 4 kız kurtarılırken, yapılan aramalarda özel bölmelere saklanmış silahlar bulundu. Gözaltına alınan ve aralarında örgüt lideri M.S.T’nin de olduğu 15 kişi adliyeye sevk edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
reklam