Havran’da çalışmalar durmuyor

Havran’da çalışmalar durmuyor

Başkan Ersoy, İlçede çalışmalarına hız kesmeden devam ettiriyor..

Belediye Başkanı Emin Ersoy, bugün sahada çalışmaları inceledi. Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Ersoy, hizmetlerin aksamadan devam edeceğini belirtti.

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, merkez ve kırsal mahallelerinde devam eden Havran İnönü 5 kilometre beton yol yapım işini, Sanayi ve Mezbaha Yolu Bakım ve Onarım çalışmasını, Halaçlar Mahallesi Sentetik Çim Halı Saha ve taş duvarı yapım çalışmasını, Halaçlar Mahallesi parke taşı yol yapım çalışması, Hamambaşı ve Ebubekir Mahallesinde devam Doğalgaz yapım çalışmalarını, Temaşalık ve Fazlıca Mahallesi Halı Saha yapım çalışmalarını, Kalabak Mahallesi çevre düzenlemesi, kilit parke taş yol yapım işini, Kalabak Mahallesi çocuk oyun parkı ve istinat duvarı çit telleri yapım çalışmalarını, İnönü ve Fazlıca Mahalleleri arası arazi yolu bakım çalışmasını, Millet Bahçesi yapım çalışması ve bugün başlayan yol boyu taş duvar yapımını yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgiler aldı.

Vatandaşlar takdir ediyor

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy’un sıkı çalışmaları İlçe’de takdir topluyor. Vatandaşlar ise çalışkan Belediye Başkanı Emin Ersoy’u takdir ediyor.
-HABER; ŞEVKİ MORALI/HAVRAN

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
reklam