Kepsut Belediyesi Başkanı İSMAİL CANKUL 24 kasım Öğretmenler Günü Mesajı…

Kepsut Belediyesi Başkanı İSMAİL CANKUL 24 kasım Öğretmenler Günü Mesajı…

Kepsut Belediyesi Başkanı İSMAİL CANKUL
öğretmenliğin dünyanın en onurlu mesleklerinin başında geldiğini ifade ederek; öğretmenlerin bir toplumun gelişmesinde en büyük paya sahip olduklarını, bu yüzden de tüm öğretmenlere teşekkür etti..
Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında bir mesaj yayımladı. Öğretmenliğin; emek, hoşgörüve sabır isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli ve saygın bir meslek olduğunu kaydeden Başkan ismail cankul öğretmenlerin bir toplumun gelişmesinde en büyük paya sahip olduklarını, bu yüzden de tüm öğretmenlere ne kadar teşekkür etsek az olduğunu söyledi.
AYDINLIK GELECEĞİMİZİN MİMARLARI
Toplumsal geleceğimizin en büyük güvencesinin öğretmenlerimiz olduğuna vurgu yapan Başkan cankul, ülkemizin dört bir yanında, büyük bir özveri ile görev yapan tüm öğretmenlerimizin, aydınlık yarınlarımızın mimarı olacağını kaydetti. Başkan cankul mesajına şöyle devam etti: “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı, gençlerimizi adeta bir cevher gibi işleyen, onlara iyiyi ve doğruyu gösteren, milli ve manevi değerlerimizi en iyi şekilde aktaran, doğru vatandaş olmayı, cumhuriyet değerlerimizi, sorumlu bireyler olmayı öğreten, vatan ve millet sevgisi aşılayan tüm öğretmenlerimize minnettarız. Bu vesileyle başta başöğretmen Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor; öğretmenlerimize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
reklam