AK PARTİ BALIKESİR GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR

AK PARTİ BALIKESİR GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR

AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı, 14 Mayıs’ta yapılacak genel seçimlerde milletvekili listesinde yer alan adaylarını, miting havasında geçen bir tanıtım programıyla Balıkesir’lilerle buluşturdu.

AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı 14 Mayıs’ta yapılacak genel seçimlerde 28. Dönem AK Parti Milletvekili Adaylarını binleri bulan katılımla tanıtımını gerçekleştirdi. Cuma Namazı sonrasında Tarihi Zağnos Paşa Camisinden Şeyhlütfullah Camisi’ne kadar binlerle yürüyüş yapan partililer ve milletvekili adayları 14 Mayıs’ta yapılacak seçimler için Balıkesirlilerden destek istedi.

AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLİ TANITIMINA MUHTEŞEM KATILIM

Şeyhlütfullah Camisi önünde saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan aday tanıtım toplantısında İl Başkanı Ekrem Başaran açılış konuşması yaptı. Daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın partililere hitabı ile AK Parti milletvekili adayı listesinde yer alan isimler kendilerini tanıttı. Binlerce Balıkesirlinin katıldığı tanıtım toplantısına coşku bir saniye bile kesilmedi. Milletvekili Adayları yaptıkları konuşmalar büyük bir takdir topladı.

EKREM BAŞARAN: “DOĞRU ZAMAN DOĞRU ADAM”

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, “Ramazan’ın bu rahmet ikliminde bütün dünyanın dikkatle takip ettiği, ülkemizde cumhurbaşkanımızı, 28’nci dönem milletvekillerini seçeceğimiz seçimin artık son düzlüğüne girdik. Önümüzde 1 aylık çok hızlı ilerleyecek bir süreç var. Burada bu süreçte Cumhurbaşkanımıza dava ve yol arkadaşı olacak olan milletvekili adaylarımızı tanıtmak için bir araya geldik. Milletvekili adaylarımız; Türkiye yüzyılı için “Doğru zaman, Doğru adam Recep Tayyip Erdoğan” mottosuyla ve Türkiye için En doğrusu AK Parti sloganıyla Cumhurbaşkanımıza ekip arkadaşlığı yapmak için, beraber yol yürümek için, Doğru Adımları atmak , doğru işleri yapmaya devam etmek için aday oldular.

EKREM BAŞARAN: “SEFER BİZDEN, ZAFER ALLAH’TANDIR.”

Rahmetli Abdürrahim Karakoç Üstadımız bunu çok güzel ifade etmiş; Beden ölür, çürür; cana bakın siz. Kim kiminle yürür, ona bakın siz. Bırakın dönsün dönme dolaplar, fırıldaklar, Haktan, hakikatten yana kim var O’na bakın siz. Sizin desteklerinizle , Hak’tan Hakikatten yana olan Cumhurbaşkanımızla, yol yürüyecek bu arkadaşlarım, Şimdi sırasıyla kendilerini sizlere tanıtacaklar. Ben kendilerine başarılar diliyorum. Rabbim muvaffak etsin. Arkamızda milletimiz, üstümüzde şanlı bayrağımızın gölgesi ufkumuzda da yeni Türkiye Yüzyılı hedeflerimizle ; Allah’ın izniyle, yardımıyla Biz SEFERE çıkıyoruz, ZAFER bizim, ZAFER Milletimizin olacak inşallah. Sefer bizden, Zafer Allah’tandır” diye konuştu.

YÜCEL YILMAZ: “9 VEKİL ADAYIMIZIN 9’UNU DA MECLİSE TAŞIYACAĞIZ”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, “Hepimiz burada çok güzel bir şeyin tanıtımına ve 14 Mayıs’ta memleketimizin, belki cumhuriyet tarihinin en önemli seçimlerinden birine giriyoruz. İlk defa bu kadar heyecanlı bir seçime ülkemiz girecek. Taraflar, partiler biraz daha netleşmiş, biraz daha Cumhur İttifakıyla, Millet İttifakı arasında geçecek bir seçime giriyoruz. 9 yıldır belediye başkanlığı yapıyorum. 9 yıldır şehrimize hizmet etmeye çalışıyorum. 9 seçime girdim bu 10’ncu seçim olacak. En çok heyecan duyduğum seçim bu. Hepimize çok vazife düşüyor. 80 tane partidaşımız, gönüldaşımız, AK Parti’ye gönül vermiş arkadaşımız milletvekili olmak için aday adayı oldu. Her biri birbirinden değerliydi. Bu değerli arkadaşlarımızın önünde de önceden milletvekilliği yapmış 6 tane arkadaşımız var. Onlar da çok güzel görev yaptılar, hep beraber Balıkesir’e hizmet ettik. Şimdi bir daha 9 arkadaşımızla çıkıyoruz ve bu 9 arkadaşımızın da her biri birbirinden değerli, kimisinin 9, kimisinin 12, kimisinin 6, kimisinin 3 sene tecrübesi var. Ama herbiri yaptığı işte ehil, toplum tarafından beğenilen ve Ankara’da Balıkesir’i temsil edecek arkadaşlarımız. Biz yerel yöneticiler olarak Balıkesir’e hizmet gelsin istiyoruz” ifadelerini kullandı.

BELGİN UYGUR: “BÜYÜK ve GÜÇLÜ TÜRKİYE’Yİ HEP BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ”

Türkiye’nin son 5 yılda birçok felaketin üstesinden geldiğini belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili BelginUygur, şöyle konuştu: “Bizim odak noktamız terörle mücadele, yerli ve milli savunmadır. Karşımızdaki Millet İttifakı’nın odak noktası ise hanımefendi (Meral Akşener), ‘Kumar masasında da noter masasında da olmayacağız’ demişti. Ne oldu? ‘O kumar, noter masası’ dediği masaya geri döndü. En baştan ‘6+1’ dedik. ‘Masanın altındaki çıksın’ dedik. Ne oldu? Masaya geri oturulduktan sonra masanın altındaki çıktı, ne dedi? ‘Kapalı kapılar arkasında konuştuklarımızı Sayın Kılıçdaroğlu açıklasın’ dedi. Peki ne konuştular? ‘Bu bir seçim değil, bu bir sistem değişikliği olacak’ dediler. Peki ne dediler? ‘Öcalan’a, FETÖ’ye, Selahattin Demirtaş’a özgürlük’ dediler. İnşallah 14 Mayıs’ta milletimiz yine o her zamanki ferasetini gösterip Türkiye’nin, mazlum coğrafyaların umudu olan, büyük ve güçlü Türkiye yolunda milletin desteğini alarak emin adımlarla Cumhur İttifakı’ndan desteğini esirgemeyecektir.”

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLAR KENDİLERİNİ TANITTI

Aday tanıtım etkinliğinde yapılan konuşmaların sonunda AK Parti Balıkesir Milletvekili Aday Listesinde bulunan İsmail Ok, Belgin Uygur, Mustafa Canbey, Ali Taylan Öztaylan, Pakize Mutlu Aydemir, Mehmet Aydemir, Ahmet Gür, Eşref Uslu ve Fatih Güngör kendilerini tanıtıp AK Parti’nin vaatleri hakkında bilgiler verdi. Milletvekili adaylarının coşkulu konuşmaları vatandaşların sevgi gösterilerine sahne oldu. Coşkulu ve Miting havasında muhteşem görüntülere sahne olan aday tanıtımı sonrası konuşan AK Parti Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran da 14 Mayıs seçimlerinde Balıkesir’den 9 milletvekili çıkaracaklarına inancının tam olduğunu ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
reklam