Susurluk Belediyesi, Çalışanlarını Unutmadı

Susurluk Belediyesi, Çalışanlarını Unutmadı

Susurluk Belediyesi, hem ekonomiye hem de çalışanlarına değer vererek, Bayram ikramiyeleri ve market alışveriş çeklerini toplu halde dağıttı. Belediye, çalışanlarının Bayram öncesi mağdur olmamaları için bu uygulamayı hayata geçirdi.

Toplu dağıtım töreni, Park Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Nurettin Güney, belediye personeline hitaben yaptığı konuşmada, “Çalışanlarımız bizim en değerli varlıklarımızdır. Bu zorlu süreçte, ekonomik sıkıntılar nedeniyle Bayramı zor geçirebilecek olan personelimizin yanında olmak istedik. Bu nedenle, Bayram ikramiyelerini ve market alışveriş çeklerini toplu halde dağıtma kararı aldık.” ifadelerini kullandı.

Belediye personeli de bu uygulamadan memnuniyetlerini dile getirdiler. “Belediyemizin bu uygulaması bizim için büyük bir kolaylık oldu. Bayram öncesi maddi sıkıntılar yaşayan birçok kişi var. Belediyemizin bu jesti, bizleri çok mutlu etti.” diyen bir çalışan, diğer çalışanlarla aynı görüşü paylaştı.

Susurluk Belediyesi’nin bu uygulaması, çalışanlarına olan değerinin yanı sıra ekonomik katkısıyla da takdir topladı. Belediyenin bu tür uygulamalarının devam etmesi, çalışanlar ve halk tarafından olumlu karşılandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
reklam