Bandırma Kaymakamlığı’ndan Şehit ve Gazi Ailelerine Özel İftar Programı

Bandırma Kaymakamlığı’ndan Şehit ve Gazi Ailelerine Özel İftar Programı

Bandırma İlçe Kaymakamlığı, Ramazan ayı dolayısıyla şehit ve gazi ailelerine özel bir iftar programı düzenledi.

Programda Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal, şehit aileleri ve gaziler ile bir araya gelerek Ramazan’ın bereketini paylaştı.

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, daire amirleri, ilçede bulunan şehit ve gazi aileleri ile depremde zarar gören Bandırma’da ikamet eden 12 şehit ve gazi ailesi de iftar programına katıldı. Kaymakam Aksakal, yaptığı konuşmada, programın ilçede açılan en güzel iftarlardan birisi olduğunu belirterek, şehitlerimizin ve gazilerimizin emanetleri olan aileleriyle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Programda Kaymakam Aksakal, şehit ve gazi yakınları ile tek tek masalarını gezerek ilgilendi ve samimi sohbetler gerçekleştirdi. Program sonunda Aksakal, katılımlarından dolayı şehit aileleri, gaziler, protokol üyeleri ve davetlilere teşekkür etti.

Şehit aileleri, şehit yakınları ve gazilerin her zaman başımızın tacı olduğunu belirten Kaymakam Aksakal, “Allah hepsinden razı olsun” dedi.

Bandırma Kaymakamlığı’nın düzenlediği bu özel iftar programı, şehit ve gazi ailelerine unutulmaz bir Ramazan deneyimi yaşattı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
reklam