Susurk’ta “Birdenbine” projesi kapsamında 1200 çocuğa ücretsiz spor ve sanat kursları veriliyor

Susurk’ta “Birdenbine” projesi kapsamında 1200 çocuğa ücretsiz spor ve sanat kursları veriliyor

Susurluk’ta gerçekleştirilen “Birdenbine” projesi kapsamında 1200 çocuğa ücretsiz spor ve sanat kursları veriliyor. Proje, çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlamayı hedefliyor.

Projenin spor kursları arasında futbol, basketbol, voleybol, jimnastik ve çocuk yoga gibi farklı branşlar yer alıyor. Sanat kursları ise İngilizce, gitar, kil ve heykel, resim, bağlama, piyano, drama, tiyatro ve halk oyunları gibi birçok farklı alanda gerçekleştiriliyor.

Spor ve sanat kurslarının alanında uzman eğitmenleri tarafından verildiği ve ücretsiz servis imkanının da sağlandığı proje, çocukların yeteneklerini keşfetmelerine, kendilerini geliştirmelerine ve keyifli vakit geçirmelerine olanak tanıyor.

Projeye ilişkin açıklama yapan Başkan Nurettin Güney;

Çocukların geleceği için spor ve sanatın önemine vurgu yaparak, kursların kış aylarında da devam edeceğini ve güncellenen branşlarla zenginleştirileceğini belirtti.

“Birdenbine” projesi, çocukların eğitim hayatında önemli bir yer tutuyor ve ücretsiz olması ailelerin takdirini kazanmış durumda.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
reklam