BAŞKAN BAHÇAVAN “İLÇEMİZE ÇOK YAKIŞACAK”

BAŞKAN BAHÇAVAN “İLÇEMİZE ÇOK YAKIŞACAK”

DURSUNBEY’E KAPALI PAZAR YERİ
Dursunbey Belediyesi tarafından hayata geçirilecek olan kapalı pazar yeri projesi çalışmaları devam ediyor. 9 bin metrekarelik alana yapılacak olan kapalı pazar yeri tonoz sistemi ile inşa edilecek.

Dursunbey Belediyesi, şehre kapalı Pazar yeri kazandırmak için başlattığı projeye hız verdi. Dursunbey Belediyesi tarafından yapılacak olan kapalı pazar yeri 9 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilecek. Yaklaşık 7 bin metrekaresi kapalı alandan oluşan pazar yerinde; bebek bakım odası, mescit, zabıta noktası, tuvaletler, dükkanlar gibi alanların yer alacağı pazarımızda, afet durumlarında kullanıma açılacak olan kadın ve erkek duşları ile mutfak bölümleri de yer alacak. 8 Metre iç yüksekliğe sahip olan pazar yeri içerisinde aydınlatma ve anons sistemleri de bulunacak.
İLÇEMİZE ÇOK YAKIŞACAK
Konuyla ilgili açıklamamda bulunan Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan; “Dursunbey’in ihtiyaçları için çalışmaya devam ediyoruz. Bizim tek bir amacımız var o da milletimize hizmet etmek. Bu düşünceyle yola çıktığımız için Allah’ın izniyle şehrimizin bütün ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Yapımına başlayacağımız bu proje sayesinde Dursunbey’in ihtiyacı olan kapalı pazar yeri sorununu çözmüş olacağız. Bu proje sadece pazar yerinden ibaret değil. İçerisinde dükkanlar, wc, mescit vb. sosyal alanlar da olacak. Ayrıca bu alan herhangi bir afet durumunda vatandaşın kullanımına açılacak. Bu pazar yeri ilçemize çok yakışacak.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
reklam