TÜRK HALK MÜZİĞİ(THM) SANATÇISI SAMSUNLU SAMİ KORKMAZ, KADINA YÖNELİK ARTAN ŞİDDETE DİKKAT ÇEKMEK İÇİN VİDEO KLİP ÇEKTİ.

TÜRK HALK MÜZİĞİ(THM) SANATÇISI SAMSUNLU SAMİ KORKMAZ, KADINA YÖNELİK ARTAN ŞİDDETE DİKKAT ÇEKMEK İÇİN VİDEO KLİP ÇEKTİ.

Kadına şiddete kliple dikkat çekti
Türk Halk Müziği(THM) sanatçısı Samsunlu Sami Korkmaz, kadına yönelik artan şiddete dikkat çekmek için video klip çekti.
#Kadına yönelik artan şiddete dikkat çekti #Sinoplu Televizyoncu Belgesel Yapımcısı Gazi Korkut #Türk Halk Müziği(THM) sanatçısı Samsunlu Sami Korkmaz
GÖSTERİM
Kadına şiddete kliple dikkat çekti

THM sanatçısı Sami Korkmaz, son klibinde kadına yönelik artan şiddete dikkat çekti. Sinoplu Televizyoncu Belgesel Yapımcısı Gazi Korkut tarafından çekilen klipte Sami Korkmaz’a, Filiz Toprak eşlik etti. Kadın haklarının tam anlamıyla savunulması ve kadınlara karşı şiddetin önlenebilmesi için erkeklerin bilinçlenmeleri ve empati kurabilmeleri gerektiğini söyleyen THM sanatçısı Sami Korkmaz; “Türkiye’de belki de sosyal içerikli ilk eser ve klip. Eserimizin adı ‘Sen bir yana, ben bir yana’ olmasının yanı sıra, bizim bu parçayla birlikte her ortamda her platformda dillendirdiğimiz bir de sloganımız var. ‘Şiddetin Her Türlüsüne Hayır – Sevgi Yaşatır’ dedik. Bu klip çalışmamız da hedeflenen şey, günümüz de hâlâ devam eden ve durmak bilmeyen Kadına şiddeti ve psikolojik şiddeti de konu edindik ve sonuçlarını ön görebilmeyi işledik. Umarım toplumumuz da karşılığını da bulur ve vermek istediğimiz mesaj toplum tarafından hissedebilir. Bu çalışmamızda emeği geçen başta yönetmenim Gazi Korkut a, klip partnerim Filiz Toprak hanımefendiye, emeği ve desteği olan tüm dostlara teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
reklam