Engelleri Aştılar, Hedefe Odaklandılar

Engelleri Aştılar, Hedefe Odaklandılar

Bandırma’da Okçuluk çalışmaları basladı.

Ülkemizde son yıllarda çok sevilen ve dünyada pek çok organizasyonda ülke olaral bir çok başarı sağlanan Okçuluk sevgisi sonunda Bandırma’ya ulastı.

Bandırma’da yaklaşık 2 yıl boyunca ön çalışması yürütülen ve eksikliklerin tamamlanarak okçuluk sevgisinin gençlere sevdirmek için büyük bir adım atıldı.

Bu sporun öncüsü olan Bandırma Engelli ve Engelli Aileri aynı zamanda Şehit Bedir Karabıyık spor klubü başkanı Hüseyin Uçar yaptığı açıklamada

“Bandırma Engelli ve Engelli Aileleri derneği ile Bandırma Şehit Bedir Karabıyık spor kulübü olarak Bandırma da yine bir ilke imza atarak Bandırma’da bulunan engellilerin sosyal hayata katılmaları için geleneksel okçuluk çalışmalarına başladık. Bugün ülkemizde engellilerin yapabileceği spor dalları kısıtlı okçuluk ta bunlardan birisi o nedenle bizde bu Spor dalında faaliyet göstermek istedik bize her konuda yardımcı olan desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz ve Kent Konsey Başkanımız Mürsel Sabancı beye çok teşekkür ediyoruz ” diyerek duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
reklam