TİNGADER İl Başkanı Karakoyun’dan, Başkan Cankul’a ziyaret

TİNGADER İl Başkanı Karakoyun’dan, Başkan Cankul’a ziyaret

Balıkesir TİNGADER İL Başkanı Pelin Karakoyun Kepsut Başkanı İsmail Cankul’u makamında ziyaret etti.
Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (TİNGADER) Balıkesir il Başkanı Pelin Karakoyun ve Başkan Yardımcısı Muzaffer Karakoyun
Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul’u makamında ziyaret etti.
Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul Balıkesir TİNGADER İl Bakanlığına atanan pelin Karakoyun’a yeni görevinde başarılar diledi.
Başkan Karakoyun TİNGADER’in hakkında Başkan Cankul’a kuruluşu ile alakalı bilgi verdi.
Sayın başkanım malumunuzdur ki Bizim TİNGADER derneğimiz Türkiye çapında Tüm iller ve ilçeler de şubelerini açmış ve yurt dişinda da temsilcilikleri bulunan bir STK kuruluşudur. Genel Merkezimiz Isparta ilindedir. Malumunuzdur ki elektronik çağda yaşıyoruz, Gazeteler yavaş, yavaş ikinci plana itilmiş, internet gazeteciliği almış başını yürümüştür. Bizler Çağın ihtiyacına cevaben Kurulan TİNGADER Tüm İnternet Gazteciliği ve Gazeteciler derneğinin birer mensubu olmaktan gurur duyuyoruz. Sayın başkanım “Kovanından Çıkmayan Arı bal yapamaz” dolayısıyla sizler hizmetler yapacaksınız bizler toplumun sağlıklı haber alması adına adil ve tarafsızca halkımızın haber alma ihtiyacını karşılayacağız dedi.
Başkan Cankul’da basın mensuplarını ve tüm medya kuruluşlarını önemsiyoruz çünkü medya ve basın herkes için olduğu gibi bizler için de bir iletişim alanıdır. Yaptığımız çalışmaları ve hizmetleri insanlara ulaştırma noktasında medya devreye giriyor. Medya üzerinden insanlara daha çok ve daha hızlı ulaşıyoruz.“İfadelerini kullandı.
Başkan Karakoyun
Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul’a bize ayırdığı zamana ve onure eden cumlelerine ve de Misafirperverliğine teşekkür ederiz. Dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
reklam