Başkan ve yardımcıları BTO’yu ziyaret etti

Başkan ve yardımcıları BTO’yu ziyaret etti

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Burhaniye Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aysel’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Belediye Başkan Yardımları Murat Yazgan, Oktay Erbalaban ve Taner Midilli Burhaniye Ticaret Odası yönetim kurulu başkanlığına yeniden seçilen Mustafa Aysel ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarette, Burhaniye Ticaret Odası’nın ilçe ekonomik göstergelerine katkı sunacak önemli projeleri arasında yer alan Burhaniye Ticaret Odası Sanayi Sitesi Projesinin “Küçük Sanayi Alanı” amaçlı 1/1000 ölçekli imar plan tadilatlarının tamamlandığı ve sonrası yapılacak çalışmalar değerlendirildi. Ayrıca ilçemiz yerel ekonomik kalkınma sürecini hızlandıracak E87 karayolu üzerinin Ticari iş yeri imarına açılması hususu değerlendirilerek bir an önce neticelenmesi için görüş birliğine varıldı. Paydaş olunan projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunulurken, Turizmi ve diğer sektörler hakkında yapılacak çalışmalar ile ilgili görüşmeler sonrası hatıra fotoğrafı çekilerek ziyaret sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
reklam