Tüm İnternet Gazeteciler Derneği (TİNGADER) Balıkesir Şubesi kuruldu, Başkanlığa Pelin Karakoyun getirildi

Tüm İnternet Gazeteciler Derneği (TİNGADER) Balıkesir Şubesi kuruldu, Başkanlığa Pelin Karakoyun getirildi

Tüm İnternet Gazeteciler Derneği (TİNGADER) Genel Başkanı Mehmet Ali Çelik’in ataması ile Kurucu Başkan Pelin Karakoyun Balıkesir merkez şubesini kurma yetkisi resmi olarak gerçekleştirildi.

Başkan Pelin Karakoyun Balikesir Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğüne yaptığı müracaat sonucunda Balıkesir mekez TİNGADER şubesi resmi olarak kuruldu.

Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği ( TİNGADER ) Balıkesir Farklı Bakış Gazetesi imtiyaz sahibi Pelin KARAKOYUN Tarafından Kuruldu.

TİNGADER Balıkesir İl Şube Başkanlığını kuran Başkan Pelin Karakoyun internet Gazeteciliğinin sorunlarının tam anlamıyla masaya yatırılmadığını belirterek, “İşte bizde bu amaçla yola çıktık ve internet gazeteciliğinin sorunlarının çözümüne katkı sunabilmek düşüncesiyle TİNGADER ailesine katıldık. ” dedi.

Başkan Karakoyun: Genel Başkanımız ve Genel Merkezimizin önderliğinde farkındalık yaratan, fark edilen ve projeleri ile meslek Taşlarımıza faydalı olan bir dernek olmak için gayret göstereceğiz. Sadece bir tabela derneği değil Gazeteci meslek Taşlarımızın her anında olan bir dernek olmayı amaçlıyoruz. Yakın zamanda dernek binamızın da açılışını gerçekleştireceğiz. Balıkesir’imize hayırlı olsun ”dedi.

Başkan Karakoyun’dan Teşekkür; “Bu görevi kendisine layık gören Genel Başkan M.Ali Çeliğe, yönetim kurulu üyelerine,

Sevgili eşim Muzaffer Karakoyun’a , Aziz Han, Levent Mercan ve Değerli büyüklerine;

Ayrıca Dernek kuruluşu sırasında yardımların esirgemeyen Balıkesir Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü ve İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü personellerine teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
reklam