ÇANAKKALE’DE Kİ ÖZEL HASTANE DE YEMEKHANE PERSONELLERİNİN TAMAMI COVİT…

ÇANAKKALE’DE Kİ ÖZEL HASTANE DE YEMEKHANE PERSONELLERİNİN TAMAMI COVİT…

YEMEKHANE PERSONELLERİNDE COVİD-19 A RASTLANDI.!

Çanakkale Özel Medikal Park Hastanesi’nin Arkazlar şirketi tarafından işletilen yemekhanesinde çalışan personellerin tamamında covid-19 virüsüne rastlanıldığı bilgisine ulaşıldı.

Covid testi pozitif çıkan Personeller karantina altına alınır iken, yemekhane faaliyetini durdurmayan idarenin, yine Arkaz’lara bağlı mevcut firmadan ivedi olarak personel getirttiği öğrenildi.

Önceki haberimizde Çanakkale Özel Medikal Park Hastanesinde korona virüsünün yayılması sebebi ile personel, hasta ve hasta yakınlarında büyük tedirginlik oluştuğuna yer vermiştik.

Hastane çalışanlarından edinilen bilgilere göre; Özel Çanakkale Medikal Park Hastanesinde Bilgi işlem ve muhasebe birimlerinde çalışan personellerden sonra bir AMELİYATHANE HEMŞİRESİNDE‘de covid-19 virüsüne rastlanıldığı öğrenilmişti…

Bu olayların akabinde yemekhaneye kadar sıçrayan virüsün; personelinden, hemşiresine, idarecisinden, doktoruna tüm çalışanların tedirginliğinin artmasına vesile olduğu bilgisine ulaşıldı.

Yaşanan süreç ile ilgili Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü’nün, Özel Hastane ile ilgili herhangi bir tedbir alıp almayacağı ise merak ediliyor. Hastane’de yayıldığı düşünülen covid-19 virüsü her geçen gün, görev yapan personel ve hasta yakınları üzerinde korku yaratmaya devam ediyor.

İdare’nin ise konu ile ilgili dışarıya bilgi sızmaması doğrultusunda tüm çalışanları ihtar ederek uyardığı da elde edilen bilgiler arasında.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
reklam